Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kwartał 2018 r.

„Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon. W Atal Residence II zaplanowano również podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, które łącznie pomieszczą 56 samochodów. Na parterze zaś znajdzie się pięć lokali usługowych" - czytamy w komunikacie.

Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 7 300 zł brutto.

Atal Residence cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Tylko w kwietniu, którym był pierwszym miesiącem sprzedaży, podpisanych zostało tu aż 41 umów deweloperskich. Łącznie nabywców znalazło już 97 lokali, a kolejnych 16 jest zarezerwowanych. Jesteśmy przekonani, że mieszkania w kolejnych etapach inwestycji również szybko znajdą kupców " - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

W pierwszym etapie Atal Residence powstaje łącznie 227 lokali - w tym 224 apartamenty od dwóch do czterech pokoi o metrażach od 35,18 do 106,37 m2 oraz 3 lokale usługowe. W tej części kompleksu także do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, podano także.

Trwa także sprzedaż mieszkań w apartamentowcu powstającym przy ul. Przybyszewskiego 64. Pozostałe inwestycje w realizacji to: Bajeczna Apartamenty, Lazurowy Park Bronowice, Masarska 8 Apartamenty, Bagry Park oraz Wielicka Garden.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W ub. roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)