"Rada nadzorcza spółki działając na podstawie art 368 § 4 k.s.h. i § 16 ust. 2 statutu spółki powołała w dniu 07.12.2020 r. pana Tomasza Tarczyńskiego na członka zarządu emitenta ze skutkiem na dzień 07.12.2020r." - czytamy w komunikacie.

Tomasz Tarczyński jest związany z firmą od 2011 r. Swoją karierę w spółce rozpoczął na stanowisku export managera. Następnie jako group brand manager, był odpowiedzialny za rozwój i kreowanie wizerunku marki w latach 2013-2017. W 2017 roku awansował na stanowisko dyrektora marketingu, gdzie jego głównym zadaniem była budowa i kierowanie zespołem marketingowym, opracowanie nowej platformy komunikacji dla marki Tarczyński oraz wdrażanie zintegrowanych kampanii reklamowych.

"Jednocześnie rada nadzorcza spółki w dniu dzisiejszym podjęła uchwałę w sprawie zmiany funkcji wiceprezesa zarządu spółki pana Dawida Tarczyńskiego, powierzając mu funkcję członka zarządu spółki" - czytamy dalej.

Tarczyński jest producentem wyrobów wędliniarskich w Polsce, oferującym produkty pod markami Tarczyński, Dobrosława oraz Starpeck. Strategicznym obszarem działalności jest segment produktów premium. Spółka zadebiutowała na rynku głównym warszawskiej giełdy w czerwcu 2013 r.

(ISBnews)