Zarząd Seleny FM z prezesem Jackiem Michalakiem powołany na kolejną kadencję

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
28 maja 2021, 09:52
Rada nadzorcza Seleny FM powołała zarząd spółki na kolejną kadencję z Jackiem Michalakiem jako prezesem, podała spółka. 

"Rada nadzorcza spółki podjęła uchwały, na podstawie których z dniem 27 maja 2021 roku powołała na kolejną trzyletnią wspólną kadencję członków zarządu spółki w następującym składzie:

• Jacek Michalak - prezes zarządu,

• Christian Dölle - wiceprezes zarządu ds. marketingu,

• Sławomir Majchrowski - wiceprezes zarządu ds. handlowych,

• Roman Dziuba - członek zarządu ds. operacyjnych" - czytamy w komunikacie.

Grupa Selena FM to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej. Główne marki to Tytan, Artelit oraz hiszpańska Quilosa. Jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. W 2008 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,38 mld zł w 2020 r.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj