Jak poinformowano w czwartkowym komunikacie, amerykański inwestor wynajął już 1,9 tys. mkw. powierzchni biurowej pod centrum w jednym z biurowców na krakowskim Zabłociu.

„Już w sierpniu br. otworzymy w Polsce nasze pierwsze, globalne centrum usług wspólnych zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Początkowo planujemy zatrudnić blisko 150 wysoko wykwalifikowanych pracowników różnych specjalizacji, którzy dołączą do naszego zróżnicowanego zespołu, liczącego obecnie ponad 9 tys. osób na całym świecie” - zapowiedział prezes Westinghouse Polska Mirosław Kowalik.

Wyraził przekonanie, że dzięki wsparciu utalentowanych pracowników z Polski Westinghouse odegra jeszcze większą rolę w dostarczaniu bezemisyjnej energii na całym świecie.

Amerykańska firma Westinghouse Electric Company jest pionierem w zakresie tworzenia rozwiązań dla przemysłu jądrowego i wiodącym dostawcą produktów i technologii dla elektrowni jądrowych. Obecnie technologia Westinghouse jest podstawą dla około połowy działających na świecie elektrowni jądrowych.

Reklama