"Aktualizując informacje dotyczące założeń wydawniczych CD Projekt S.A. odnoszących się do wydania gier 'Cyberpunk 2077' oraz 'Wiedźmin 3: Dziki Gon' na konsole nowej generacji (Xbox Series X|S oraz PlayStation 5), zarząd spółki informuje, iż bazując na rekomendacji osób zarządzających produkcją, podjął decyzję o przeznaczeniu dodatkowego czasu na prace nad oboma projektami. Aktualnym celem spółki jest wydanie gry 'Cyberpunk 2077' na konsole nowej generacji w pierwszym kwartale 2022 r. zaś gry 'Wiedźmin 3: Dziki Gon' na konsole nowej generacji w drugim kwartale 2022 r." - czytamy w komunikacie.

Na początku września br. spółka podała, że planowane daty wprowadzenia wersji gier "Cyberpunk 2077" i "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na konsole next-gen to koniec br. (late 2021).

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin" oraz najnowsza superprodukcja "Cyberpunk 2077".