"Zarząd spółki Gi Group Poland S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 4/2016 informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o rozpoczęciu działań mających na celu wycofanie wszystkich akcji emitenta z obrotu giełdowego na głównym rynku Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Intencją Zarządu jest zakończenie procesu w najszybszym możliwym terminie" - czytamy w komunikacie.

W grudniu ub.r. Gi International ogłosiło wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 16 328 099 akcji zwykłych na okaziciela Gi Group Poland, reprezentujących 24,83% kapitału tej spółki, mające na celu osiągnięcie przez wzywającego 100% ogólnej liczby głosów w spółce. Jak wówczas podano, celem wezwania jest doprowadzenie do wycofania akcji Gi Group Poland z obrotu na GPW.

Reklama

Gi Group (dawniej Work Service) to firma branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich. Specjalizuje się w rekrutacji i outsourcingu pracowniczym, doradztwie personalnym, restrukturyzacji w zakresie HR. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Działa od 1999 roku, od sierpnia 2020 jest częścią Gi Group.

(ISBnews)