"Dark Point Games w pierwszej połowie roku planuje debiut na NewConnect, a później, w przeciągu roku od premiery, przeniesienie swoich akcji na rynek główny" - czytamy w komunikacie.

Premiera gry "Achilles: Legends Untold" planowana jest na II kw. 2022 r.

Reklama

Spółka podała, że udostępniona niedawno wersja gry pozwoliła zebranie cennego feedbacku, którego na bieżąco używa przy pracach nad tytułem. W ostatnich tygodniach gra została wzbogacona o 6 nowych wersji językowych oraz zbalansowana w zakresie satysfakcji z rozgrywki i poziomu trudności.

"Gra została dobrze odebrana przez użytkowników, co napawa nas optymizmem przed nadchodzącą premierą tytułu w następnym kwartale. Tworzenie wysokiej jakości gier AA+ od początku było naszym celem, a każda z naszych gier ma zawierać innowacje technologiczne tworzone przez nasz zespół - w przypadku 'Achilles: Legends Untold' jest to system GAIA" - skomentował prezes Paweł Waszak, cytowany w komunikacie.

Nad rozwojem produkcji pracuje ponad 20-osobowy zespół, który zdobywał doświadczenie m.in. w Techlandzie, CI Games i THQ Nordic.

"Feedback graczy pozwolił nam na lepsze zbalansowanie rozgrywki m.in. poprzez wyważenie mocy i szybkości broni. Co ważniejsze, system GAIA działał praktycznie bezbłędnie, a jest to technologia, z której chcemy korzystać nie tylko w 'Achillesie', ale także kolejnych produkcjach spółki" - podsumował prezes.

Dark Point Games to toruńskie studio specjalizujące się w produkcji ambitnych gier z gatunku Action RPG.

(ISBnews)