"Wszystko.pl ma w IV kw. rozpocząć działalność dla ograniczonego grona partnerów i prowadzić testy tak, aby w I kwartale projekt w pełni wystartował z powodzeniem" - powiedział Tarański podczas wideokonferencji.

Zupełnie nowe przedsięwzięcie

Pod koniec sierpnia Comarch podał, że planuje komercyjny start nowej odsłony platformy handlowej wszystko.pl na grudzień. Wówczas na platformie ruszyła właśnie rejestracja sprzedawców, a z serwisem połączyły się już takie marki, jak sieć Neonet za sprawą sklepu neo24.pl, NTT System (producent komputerów stacjonarnych) czy Action (jeden z liderów dystrybucji IT w Polsce przez sklep Sferis). Partnerami biznesowymi są m.in. Przelewy24 i BaseLinker (system do zarządzania sprzedażą w internecie).

Reklama

Platforma sprzedażowa Comarchu działa od ponad 10 lat, ale dotychczas korzystać z niej mogli wyłącznie użytkownicy systemów spółki do zarządzania firmą klasy ERP. Nowa odsłona serwisu jest zupełnie nowym przedsięwzięciem przeznaczonym dla wszystkich sprzedawców.

Comarch specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1,62 mld zł w 2021 r.