Oferta firm pod znakiem bonusów bukmacherskich stoi

Nie ma się co czarować — bonusy bukmacherskie są tym elementem oferty, którą interesują się wszystkie osoby odwiedzające strony z zakładami. Niezależnie od tego, czy mają wieloletnie doświadczenie w bukmacherce, czy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na tym fascynującym gruncie.

Niestety trzeba zauważyć, że polityka firm oferujących zakłady jest mocno nastawiona na pozyskiwanie nowych klientów. Oznacza to, że takie osoby spotyka prawdziwy urodzaj promocji bukmacherskich. Najpopularniejszy bonus bukmacherski, na jaki mogą liczyć osoby zaczynające przygodę z typowaniem, to zakład bez ryzyka. Popularność tej gry można łatwo wytłumaczyć. Firmy nie chcą, aby doświadczony typer zraził się do obstawiania już na starcie, dlatego pozwalają mu postawić kupon bez ponoszenia kosztów.

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka przewiduje zwrot kwoty kuponu na konto klienta w sytuacji, gdy nie uda mu się prawidłowo wytypować wyników. Każdy początkujący typer powinien postawić swój pierwszy zakład z wykorzystaniem tego typu promocji.

Polecamy wyrobić sobie nawyk regularnego poszukiwania ciekawych promocji w sieci — popularną stroną internetową, która prezentuje najlepsze bonusy bukmacherskie, jest oszustwo.info. To oczywiście jedno z wielu miejsc w polskim internecie, z którego można czerpać wiedzę na temat oferty promocyjnej czołowych firm z branży. Zresztą każdy doświadczony typer ma swoje własne kanały pozyskiwania informacji na temat atrakcyjnych pozycji w ofertach bukmacherów.

Rynek bukmacherski — oferta 2022

O tym, że na stronach z zakładami można typować piłkę nożną, wie każdy. Zresztą najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest oferta bukmacherów obejmująca wszelkiej maści promocje bukmacherskie dotyczące futbolu. Niemniej jednak warto skupić się też w bieżącym roku na wydarzeniach z nich dyscyplin.

W końcu w 2022 roku odbywa się wiele innych imprez, na które każda firma będzie chciała swoim klientom zaproponować najlepszy bonus bukmacherski. Wystarczy wspomnieć o takich imprezach jak, Wimbledon, kilka Grand Prix Formuły 1, rozgrywki EuroBasket, czy rajdy WRC. Na pewno każdy fan tenisa z wypiekami na twarzy będzie śledził popisy tenisowe Igi Świątek.

Najlepsze bonusy bukmacherskie w roku 2022

Ustalenie jednej definicji najlepszego bonusu bukmacherskiego nie jest łatwe. W związku z tym spróbujemy określić rodzaje promocji w ofercie bukmacherów, które są warte uwagi — nie tylko w 2022 roku — ale również w kolejnych latach.

Ważna wskazówka: analizując atrakcyjność bonusów bukmacherskich, dobrym pomysłem jest postrzeganie każdego z nich w kontekście zależności — najmniejszy wkład z mojej strony / największa suma wygranej. Oznacza to, że dobry bonus to taki, który nie wymaga od gracza dużego wkładu (najlepiej jeśli wcale nie wymaga!) a gwarantuje możliwie duży zarobek w przypadku trafienia zakładów.

W sytuacji, gdy stawiamy pierwsze kroki w świecie zakładów i dopiero testujemy różne bonusy bukmacherskie, musimy zwracać szczególną uwagę na następujące pozycje:

  • Zakład bez ryzyka - bukmacher oddaje pieniądze jak nie trafimy kuponu.
  • Zakład bez depozytu - bukmacher pozwala obstawić wydarzenia bez własnego wkładu (kapitalna promocja!).
  • Zakład od depozytu - nieco mniej atrakcyjny bonus. Bukmacher ustala sumę, którą trzeba wpłacić, aby dostać bonus.

Jak wybrać najlepszego bukmachera w 2022 roku?

Co tu dużo mówić — bukmacher bukmacherowi nierówny. Oznacza to, że część stron ma wiele do zaoferowania miłośnikom zakładów, ale są też takie, które lepiej omijać szerokim łukiem. Postaramy się w poniższym fragmencie artykułu ustalić, jakie kryteria sprawiają, że dana strona internetowa jest miejscem, w którym warto typować zakłady.

Atrakcyjność oferty pod względem liczby zakładów

Ileż można obstawiać piłkę nożną, która zdominowała ofertę każdej firmy bukmacherskiej. Czasem dobrym pomysłem może być sięgnięcie po zakłady z zupełnie innych dyscyplin. Wybierając stronę z zakładami, dobrze jest szukać takiej, która ma wiele alternatyw w stosunku do piłki nożnej.

Możliwość obstawiania online

Firma, która nie pozwala graczom obstawić wydarzeń przez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej, powinna zostać już na starcie skreślona z listy potencjalnych miejsc do typowania wydarzeń. Możliwość zdalnego obstawiania to must-have w przypadku każdej profesjonalnej firmy bukmacherskiej.

Renoma firmy

Mimo że dana firma może mieć w swojej ofercie szalenie atrakcyjne promocje bukmacherskie, to wybór jej jako miejsca do obstawia może okazać się totalnym pudłem. Z pomocą w tym przypadku przychodzą pochlebne — lub nie — opinie na temat interesującego nas bukmachera. Z firmami oferującymi zakłady jest dokładnie tak samo, jak z restauracjami — zanim odwiedzimy dane miejsce, czytamy opinie na jego temat. Warto więc sprawdzić, jak na temat danego bukmachera wypowiadają się klienci i szeroko pojmowane środowisko fanów zakładów.

Wystarczy wejść na Facebooka i odwiedzić popularne grupy zrzeszające fanów zakładów, by szybko wyrobić sobie opinie na temat danej firmy. Morał z tego punktu płynie następujący — warto wybierać firmy, które cieszą się dobrą opinią w sieci.

3 wskazówki, dzięki którym znajdziesz najlepsze bonusy bukmacherskie

Osoby, które z łatwością odnajdują najlepsze promocje bukmacherskie, najczęściej postępują zgodnie z poniższymi radami.

1. Regularne wizyty na stronach najlepszych bukmacherów online.

2. Śledzenie profili bukmacherów w mediach społecznościowych.

3. Uczestnictwo w społecznościach skupiających fanów zakładów (np. na Facebooku).

Bez względu na to, czy naszym idolem jest Robert Lewandowski, Kamil Stoch, czy Kajetan Kajetanowicz. Oferta bukmacherów ma wiele do zaoferowania fanom każdej dyscypliny sportowej. Trzeba pamiętać, że na tę atrakcyjność w dużym stopniu wpływ mają bonusy bukmacherskie.