"Zarząd The Farm 51 Group […] informuje, że zgodnie z deklaracjami wydawcy wersji konsolowych, All In! Games, premiera gry 'Chernobylite' na PlayStation 4 i Xbox One w wersji cyfrowej nastąpi w dniu 7 września 2021 roku. Wersja pudełkowa gry będzie miała premierę w Ameryce Północnej w dniu 7 września 2021 roku, natomiast w Europie - 10 września 2021 roku" - czytamy w komunikacie.

W połowie czerwca The Farm 51 Group informowało, że premiera gry "Chernobylite" na komputerach PC nastąpi 28 lipca 2021 r., zaś na konsole PS4 i Xbox One nastąpi nie później niż do końca III kwartału br.

W końcu kwietnia The Farm 51 Group i All In! Games poinformowały, że premiera gry "Chernobylite" na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One nastąpi w lipcu 2021 r.

"Chernobylite" to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4 w oparciu o technologię skanowania obiektów o nazwie Reality 51.

W październiku 2020 r. All In! Games i The Farm 51 zawarły porozumienie dotyczące wspólnego wydania "Chernobylite", a w grudniu ub.r. spółki podpisały ostateczną umowę dotyczącą wspólnego wydania tej gry.

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.

(ISBnews)