Lichthund podtrzymuje swoje plany wejścia na rynek NewConnect w I poł. 2024 roku oraz plany deweloperskie, poinformował członek rady nadzorczej Lighthund Tomasz Pelczar.

"Chcielibyśmy na tym spotkaniu podtrzymać, że nasze plany giełdowe zrealizujemy w I połowie przyszłego roku. Nad emisją zastanawiamy się wspólnie z doradztwami. Pierwszy feedback, jaki dostaliśmy [w kwestii emisji] jest taki, że wszystko będzie zależało od warunków rynkowych" - powiedział Pelczar podczas GPW Innovation Day, organizowanego przez GPW i CC Group. Agencja ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

Obecnie Lichthund ma w planach 4 projekty: "Food Truck Empire", "Bulldog", "Husky" oraz "Labrador". Przygotowywane są także porty gry "Lichtspeer" na inne platformy. W ciągu 18 miesięcy Lichthund planuje wydać 2 gry premium. Pierwszą ma być "Food Truck Empire", który ma zadebiutować na Steam w I połowie 2024.

"'Food Truck Empire' oraz 'Bulldog' to projekty, nad którymi głównie obecnie pracujemy. 'Husky' jest obecnie prototypowana, ale będziemy dalej rozwijać ten projekt w przyszłym roku. Gdzieś tam na horyzoncie mamy także projekt 'Labrador'" - powiedział prezes spółki Rafał Zaremba w trakcie GPW Innovation Day.

Lichthund jest niezależnym studiem tworzącym gry komputerowe z Warszawy, założonym przez Rafała Zarembę i Bartka Pieczonkę. Studio powstało w 2015 roku.

Reklama

(ISBnews)