Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeśli nie złoto, to co? Zobacz gdzie pieniądze czują się bezpiecznie

17 października 2012, 06:20
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Broń i amunicja nie tracą na wartości. Według Business Insidera pociski niektórych kalibrów w latach 1999-2012 zyskały na wartości ponad 220 proc. Z kolei sprzedaż broni gwałtownie wzrosła po wygranej Baracka Obamy w wyborach prezydenckich z powodu obaw przed wprowadzeniem bardziej rygorystycznych przepisów. Podobny trend wystąpi zapewne po ewentualnej reelekcji obecnego prezydenta USA.
Broń i amunicja nie tracą na wartości. Według Business Insidera pociski niektórych kalibrów w latach 1999-2012 zyskały na wartości ponad 220 proc. Z kolei sprzedaż broni gwałtownie wzrosła po wygranej Baracka Obamy w wyborach prezydenckich z powodu obaw przed wprowadzeniem bardziej rygorystycznych przepisów. Podobny trend wystąpi zapewne po ewentualnej reelekcji obecnego prezydenta USA. / ShutterStock
Złoto to jedna z najpopularniejszych bezpiecznych przystani dla kapitału. Jednak w okresie historycznie wysokich cen tego szlachetnego metalu inwestorzy zwracają się ku mniej standardowym formom ochrony kapitału. Business Insider przedstawił listę bezpiecznych inwestycji, które obecnie cieszą się popularnością wśród inwestorów.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej