Reklama
Reklama

Jak nie przysypiać w pracy - 9 sposobów (i nie, nie jest to 9 filiżanek kawy)

13 grudnia 2014, 05:19
9. Jeśli wszystko inne zawiedzie, trzeba uciąć sobie drzemkę. 90-minutowa popołudniowa drzemka jest jak oczyszczanie skrzynki odbiorczej z maili - robi miejsce kolejnym. Nawet półgodzinny odpoczynek dobrze się sprawdza - poprawia skuteczność naszych działań. Google zainstalował dla swoich pracowników fotele do drzemki, a w jego ślady poszły takie firmy jak Procter & Gamble i Huffington Post. Jeśli nic, ale to absolutnie nic nie działa, pozostaje kawa.
9. Jeśli wszystko inne zawiedzie, trzeba uciąć sobie drzemkę. 90-minutowa popołudniowa drzemka jest jak oczyszczanie skrzynki odbiorczej z maili - robi miejsce kolejnym. Nawet półgodzinny odpoczynek dobrze się sprawdza - poprawia skuteczność naszych działań. Google zainstalował dla swoich pracowników fotele do drzemki, a w jego ślady poszły takie firmy jak Procter & Gamble i Huffington Post. Jeśli nic, ale to absolutnie nic nie działa, pozostaje kawa. / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Flaku
    2015-04-13 11:16:12
    Nie słyszałem żeby ktoś uznawał światło niebieskie za uspokajające. Od zawsze mi do głowy wkładano na odwrót. Ciepłe światło do relaksu, chłodne do pracy.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej

Reklama