Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Economicus 2014: Oto najlepsze książki ekonomiczne roku [GALERIA]

23 maja 2014, 05:55
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Nagroda Economicus jest przyznawana przez Dziennik Gazetę Prawną. W tym roku mamy 4. edycję konkursu. Economicusy zostaną przyznane w trzech kategoriach: najlepsza książka promująca wiedzę ekonomiczną, najlepsza książka pełniąca funkcję poradnika ekonomiczno-biznesowego oraz najlepsze tłumaczenie zagranicznej książki ekonomiczno-biznesowej, które zostało wydane na polskim rynku wydawniczym. Do nagrody mogą być nominowane pozycje, które zostały wydane po 1 kwietnia 2013 roku. Książki do konkursu zgłaszały wydawnictwa. Każde z nich mogło przysłać nie więcej niż 5 pozycji w każdej kategorii.
Nagroda Economicus jest przyznawana przez Dziennik Gazetę Prawną. W tym roku mamy 4. edycję konkursu. Economicusy zostaną przyznane w trzech kategoriach: najlepsza książka promująca wiedzę ekonomiczną, najlepsza książka pełniąca funkcję poradnika ekonomiczno-biznesowego oraz najlepsze tłumaczenie zagranicznej książki ekonomiczno-biznesowej, które zostało wydane na polskim rynku wydawniczym. Do nagrody mogą być nominowane pozycje, które zostały wydane po 1 kwietnia 2013 roku. Książki do konkursu zgłaszały wydawnictwa. Każde z nich mogło przysłać nie więcej niż 5 pozycji w każdej kategorii. / ShutterStock
Poznaliśmy nominacje do nagrody Economicus 2014. Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach. Przedstawiamy książki promujące wiedzę ekonomiczną.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej