Reklama

Reklama

Reklama

Budowa domu: z cegły czy z drewna, z piwnicą czy bez? Zobacz, jakie domy chcą mieć Polacy

10 października 2014, 04:40
Okazuje się, że budowa domu „pod klucz” nie leży w planach aż tak wielu chętnych (19,91 proc.). Chcący zbudować własny dom znacznie częściej planują budowę nieruchomości do stanu surowego zamkniętego (niemal jedna trzecia wskazań).
Okazuje się, że budowa domu „pod klucz” nie leży w planach aż tak wielu chętnych (19,91 proc.). Chcący zbudować własny dom znacznie częściej planują budowę nieruchomości do stanu surowego zamkniętego (niemal jedna trzecia wskazań). / Media
Jeśli decydujemy się na budowę domu, to w stanie surowym zamkniętym, z cegły ceramicznej i bez piwnicy – wynika z zestawienia serwisu Oferteo.pl. Serwis Oferteo.pl dla portalu Forsal.pl przeanalizował 3587 zapytań ofertowych na zlecenie budowy domu, które złożono między 1 stycznia a 31 sierpnia 2014 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak