Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak sobie radzić z utratą pracy. 6 prostych kroków

26 maja 2015, 06:23
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Utrata pracy to prawdziwy cios dla naszego ego i poczucia wartości. Wyzwanie stanowi nie tylko sama sytuacja, której trzeba stawić czoła, ale emocje jej towarzyszące – upokorzenie, poczucie porażki, bezradność i niepewność. Nie ma nic złego w tym, by dać ujście tym naturalnym uczuciom. Ważne jednak, by nie rozpamiętywać przeszłości i nie użalać się nad sobą co mogłem zrobić? co powiedzieć? Było minęło. Nic na to nie poradzisz, więc przestań o tym myśleć. Działaj konstruktywnie. Zacznij od przeanalizowania budżetu i zrezygnuj ze zbędnych wydatków. Zasygnalizuj też znajomym, że szukasz nowej pracy. Ich polecenie może się przydać.
Utrata pracy to prawdziwy cios dla naszego ego i poczucia wartości. Wyzwanie stanowi nie tylko sama sytuacja, której trzeba stawić czoła, ale emocje jej towarzyszące – upokorzenie, poczucie porażki, bezradność i niepewność. Nie ma nic złego w tym, by dać ujście tym naturalnym uczuciom. Ważne jednak, by nie rozpamiętywać przeszłości i nie użalać się nad sobą co mogłem zrobić? co powiedzieć? Było minęło. Nic na to nie poradzisz, więc przestań o tym myśleć. Działaj konstruktywnie. Zacznij od przeanalizowania budżetu i zrezygnuj ze zbędnych wydatków. Zasygnalizuj też znajomym, że szukasz nowej pracy. Ich polecenie może się przydać. / ShutterStock
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • bańka
  2015-05-26 08:04:30
  Porady dla leminga biorącego psychotropy. Dokąd ten świat zmierza?
  0
 • Maja
  2015-05-26 12:21:40
  Zawsze można postawić na własny biznes, ale przedsiębiorcze głowy uciekają zazwyczaj za granicę, np. do Anglii http://www.pawelkurnik.pl/finanse/dlaczego-przedsiebiorcze-umysly-chca-prowadzic-biznes-w-wielkiej-brytanii Albo formalnie rejestrują tam swoje biznesy a w Polsce działają jako przedstawicielstwo oszczędzając na podatkach kilkanaście tysięcy rocznie.
  0
 • Jarvena
  2015-05-27 14:03:07
  "Nie pozwól, by twój statut Cię definiował". Statut? Może jednak status?
  0
 • Barbara Stachowicz
  2015-05-28 14:42:30
  Może PAN Michal Środa, jako SPECJALISTA poradzi mi, jakie działania mam podjąć wobec Pracowników z Żurawiej?
  Czekam na priv'ie facebooka!
  0
Reklama

Zobacz więcej