Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz pomóc Helladzie? Kup jedną z greckich wysp. Najtańsza kosztuje "tylko" 3 mln dolarów

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Dulichium, to największa prywatna grecka wyspa, która jest obecnie wystawiona na sprzedaż. Zlokalizowana jest w basenie Morza Jońskiego, a jej najwyższy punkt znajduje się na wysokości 250 metrów nad poziomem morza. Wyspa jest niezamieszkana. Znajdziemy tu natomiast około 4 tysiące drzewek oliwnych, krzewów i krzaków. (fot. Privateislandsonline.com)
Dulichium, to największa prywatna grecka wyspa, która jest obecnie wystawiona na sprzedaż. Zlokalizowana jest w basenie Morza Jońskiego, a jej najwyższy punkt znajduje się na wysokości 250 metrów nad poziomem morza. Wyspa jest niezamieszkana. Znajdziemy tu natomiast około 4 tysiące drzewek oliwnych, krzewów i krzaków. (fot. Privateislandsonline.com) / Media
Poza częścią kontynentalną, w skład Grecji wchodzi około 2500 wysp, w tym 165 zamieszkałych. Nie wszystkie są okryte taką sławą jak Rodos, Korfu czy Kreta. Co ciekawe, wiele wysp znajdujących się u wybrzeży Hellady można… kupić na aukcji. Oto 10 najtańszych greckich wysp, które może posiąść każdy, kto ma do dyspozycji co najmniej kilka milionów dolarów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Jacek
  2015-07-23 20:25
  Cena: 4,637,438 mln dolarów = Bilion – liczba o wartości: 1 000 000 000 000 = w krajach stosujących długą skalę (w tym w Polsce).
  To sa podstawy
  0
  zgłoś
 • ads
  2015-07-18 17:23
  POzbywanie się firm i terytoriów strategicznych w zamian za pożyczkę i drakońskie oszczędności, które i tak zostaną przejedzone...
  Cipras ty oszuscie
  0
  zgłoś
 • GDP
  2015-07-18 07:24
  Chińczycy potrafią zrobić lepszy biznes kupili lotnisko za 10 tys. € 200 km od Madrytu . A wybudowane było za 400 Mln € . Oczywiście dołożą jeszcze parę milionów ale przyczółek niezłego biznesu mają zdobyty.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej