Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bez awansu też można się rozwijać. Zobacz, jak umocnić swoją pozycję w firmie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ukształtuj na nowo swoją obecną rolę
Ukształtuj na nowo swoją obecną rolę / ShutterStock
Struktura dzisiejszych organizacji robi się coraz bardziej płaska. Jest coraz mniej możliwości awansu – po prostu brakuje szczebli po których można się wspiąć. Co zrobić, jeżeli w obecnej firmie osiągnęliśmy już maksimum, a jesteśmy dopiero w połowie drogi do upragnionego zawodowego celu?
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • llubellak
  2015-08-13 13:41
  Dziś mijałem samochód służbowy agencji pracy Work Service- nowiutka Skoda Superb i od razu przypomniałem sobie pracowników z tej samej agencji w jednym z lubelskich marketów. To jest dopiero draństwo! A te porady tego pana eksperta to takie trochę z d... wzięte! Odnoszą się do samych białych kołnierzyków siedzących gdzieś wysoko. Ciekawe jakby zareagował przełożony w takim oto Orange gdyby przyszedł do niego pracownik ze słuchawki i przedstawił pomysły zaczerpnięte na forsal.pl! Myślę że kierownik miałby niezły ubaw do końca dnia!
  ( dlaczego przedstawiłem Orange, bo swego czasu było głośno jak to szefostwo w ramach premii za pracę wręczało po lizaku dla najlepszych ).
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej