Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

7 zaskakujących czynników, które pomogą osiągnąć długoterminowe szczęście

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ludzie, którzy spędzają więcej czasu z przyjaciółmi i rodziną są szczęśliwsi niż ci, którzy są samotni. Jak wynika z badań naukowych, uczucie odizolowania uwalnia uczucia niepewności i braku wiary w samego siebie.
Ludzie, którzy spędzają więcej czasu z przyjaciółmi i rodziną są szczęśliwsi niż ci, którzy są samotni. Jak wynika z badań naukowych, uczucie odizolowania uwalnia uczucia niepewności i braku wiary w samego siebie. / ShutterStock
Wygrana na loterii, zdobycie dobrej pracy czy zrzucenie zbędnych kilogramów – wydawałoby się, że wszystkie te rzeczy mogą uczynić nas bardziej szczęśliwymi. Rzeczywiście, tak się dzieje, jednak tylko na chwilę – pisze Business Insider. Naukowcy udowodnili, że długoterminowe szczęście zależy od innych, zaskakujących czynników.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • chmurka
  2016-01-07 14:17
  Chyba chodzi o to, żeby nauczyć się dostrzegać pewne szczegóły, których na co dzień nie dostrzegamy.
  0
  zgłoś
 • człek
  2015-12-20 23:42
  Kto wam pisze tak durne artykuły, jacy naukowcy podajcie chociaż jednego z imienia i nazwiska bo coś mi się wydaje że to jakiś miejscowy redaktor na kacu wymyśla takie dyrdymały np osoby które spędzają więcej czasu z przyjaciółmi są szczęśliwsze niż osoby samotne - naprawdę? Poziom dziennikarstwa dużych i znanych portali w Polsce to dziadostwo
  6
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej