Forsal logo

Kto będzie kandydatem PiS na prezydenta? Ten poseł może być czarnym koniem

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
31 lipca 2024, 07:42
Warszawa Pałac Prezydencki w Warszawie budynek Pomnik książę Józef Poniatowski
Kto będzie kandydatem PiS na prezydenta?/dziennik.pl
44-letni poseł PiS Zbigniew Bogucki ma duże szanse, by zostać kandydatem tej partii na prezydenta Polski – piszę w środę "Gazeta Polska". Tygodnik zastrzega jednocześnie, że do ostatecznej decyzji PiS, kogo wystawić jest jeszcze daleko.

Bogucki to czarny koń w wyścigu prezydenckim w PiS

Bogucki to czarny koń w wyścigu prezydenckim w PiS, o ile tak jak w 2015 r. partia zdecyduje się postawić na młodego, nieznanego szerzej posła i prawnika – twierdzi tygodnik.

Według "GP", jeżeli wygra wariant wystawienia przez Zjednoczoną Prawicę polityka znanego, to największe szanse miałby Mariusz Błaszczak. Z wewnętrznych badań sondażowych ma bowiem wynikać, że najsłabiej z liderów PiS mobilizuje on elektorat przeciwnika – pisze w środę "Gazeta Polska". (PAP)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Kamil Nowak, redaktor Forsal.pl (Fot. M. Oleczek)
oprac. Kamil Nowak

Redaktor i wydawca strony głównej, z redakcjami Grupy Infor (Forsal.pl, Dziennik.pl, GazetaPrawna.pl, Infor.pl, ZdrowieGO.pl) związany od 2010 roku. Zajmuje się tematyką stosunków międzynarodowych, polityki gospodarczej i technologicznej, bezpieczeństwa, a także psychologią, zarządzaniem i pracą. Wcześniej zajmował się naukowo teoriami społeczeństwa sieci. 

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraUstawa o kryptowalutach. Ekspertka: Jest już za późno. Polskie firmy uciekły za granicę »
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj