41,7 proc. respondentów ocenia pozytywnie prezydenta Karola Nawrockiego; 32,7 proc. - negatywnie, a 25,6 proc. deklaruje neutralną opinię na temat głowy państwa - wynika z badania Ogólnopolskiej Grupy Badawczej (OGB).
W najnowszym badaniu OGB zapytano Polaków, jak oceniają prezydenta Karola Nawrockiego.
Jak Polacy oceniają prezydenta Karola Nawrockiego?
Jak wynika z sondażu, 41,7 proc. respondentów oceniło prezydenta pozytywnie. Opinię negatywną o głowie państwa wyraziło 32,7 proc. badanych, natomiast zdanie neutralne na temat Nawrockiego ma 25,6 proc. badanych.
Badanie zostało przeprowadzone metodą CATI w dniach 6-13 sierpnia na próbie 1000 respondentów. (PAP)
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
oprac. Anna Rymkiewicz
Redaktorka związana z mediami od ponad 20 lat, na co dzień relacjonuje zagadnienia społeczne, gospodarcze oraz tematy lifestyle’owe. Łączy rzetelność z przystępnym przedstawianiem informacji, zarówno tych poważnych, jak i lżejszych.
Zobacz
|
