"Warszawski Eurocentrum Office Complex przy Al. Jerozolimskich cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców, do których grona dołączyła kolejna firma – Schulke Polska. Obiekt należący do Grupy Capital Park wynajęty jest już na poziomie 82%" - czytamy w komunikacie.

Firma Schulke Polska, produkt produktów chemicznych i farmaceutycznych, zdecydowała się otworzyć swoje biuro w budynku Delta, oddanym w marcu br. jako II faza Eurocentrum Office Complex. Nowe biuro Schulke Polska rozpocznie działalność w połowie października br. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni około 1 100 m2.

"Eurocentrum Office Complex certyfikowany w systemie CS LEED na poziomie Gold jest jednym z największych ekologicznych biurowców w stolicy, oferującym też największą powierzchnię biura na jednym piętrze – blisko 4 000 m2. Rozwiązania, takie jak choćby zielone dachy i atria, inteligentne oświetlenie posiadające czujniki ruchu czy wodooszczędna armatura łazienkowa powodują realny spadek kosztów eksploatacji. Eurocentrum Office Complex zużywa 25% mniej prądu i 60% mniej wody" - czytamy dalej.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)