"Okupanci zaatakowali obiekt infrastruktury telewizyjnej w Charkowie. Pracownicy ukryli się podczas alarmu. Nie było ofiar cywilnych" - czytamy w komunikacie.
Syniehubow dodał, że obecnie występują przerwy w cyfrowym sygnale telewizyjnym. Po raz kolejny apelował do obywateli, by ufali tylko oficjalnym źródłom informacji.
Hromadskie dodało do swojego wpisu na Telegramie zdjęcie, na którym widać uszkodzenia infrastruktury telewizyjnej w Charkowie.
Z Kijowa Iryna Hirnyk
Dziennikarka, publicystka, copywriterka, aktywistka na rzecz praw zwierząt. Skończyła filologię polską, kulturoznawstwo i gender studies. Publikowała m.in. w „Teatraliach”, „Dzienniku Teatralnym”, na Forsal.pl, w „Krytyce Politycznej”, Magazynie „Vege” i Magazynie „Neuropozytywni”.
