Murapol wprowadził do oferty 185 lokali w Śląskich Tarasach w KatowicachWarszawa, 06.09.2017 (ISBnews) - Murapol poszerzył katowicką ofertę o 185 mieszkań w inwestycji Murapol Śląskie Tarasy, podała spółka.

"Murapol Śląskie Tarasy to nasza pierwsza inwestycja zlokalizowana w Brynowie, zachodniej dzielnicy Katowic, uznawanej za jedną z najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych mieszkańcom części stolicy województwa śląskiego" - powiedział prezes Michał Sapota, cytowany w komunikacie.

Murapol Śląskie Tarasy obejmuje dwa 6-kondygnacyjne budynki, mieszczące kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Wstępny harmonogram projektu przewiduje przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2020 r., podano także.

Inwestycja położona jest przy ul. Nasypowej.

Grupa Murapol, w ramach segmentu deweloperskiego prowadzonej działalności, od początku roku wprowadziła do sprzedaży ponad 1,3 tys. mieszkań w 9 projektach zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Najwięcej lokali Murapol zaoferował w województwie śląskim, gdzie wprowadził do sprzedaży 335 mieszkań w Katowicach i Siewierzu. Kolejne miejsca zajmują Poznań i Łódź z, odpowiednio, 259 oraz 202 nowymi lokalami w ofercie, przypomniano.

Murapol jest ogólnopolskim holdingiem inwestycyjnym działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Obecna oferta mieszkaniowa Grupy dostępna jest w kilkunastu miastach. Murapol zakontraktował sprzedaż 3 042 mieszkań w 2016 roku, co oznacza wzrost o blisko 27% r/r.

(ISBnews)