Dom Maklerski TMS Brokers organizuje bezpłatną konferencję, podczas której osoby, które nie mają doświadczenia w inwestowaniu będą mogły się dowiedzieć, jak pomnożyć swoje pieniądze.

Konferencja Inwestuj Inteligentnie odbędzie się 17 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ma ona na celu nauczenie chętnych podstaw inwestowania. Doświadczeni inwestorzy podzielą się w jej trakcie swoimi doświadczeniami i receptami na sukces. Trzech głównych prelegentów to Krzysztof Piróg, absolwent studiów MBA, który utrzymuje się z inwestowania, Agnieszka Kowalczyk, księgowa, która w wolnym czasie inwestuje na tyle skutecznie, że wygrywa konkursy dla inwestorów, oraz założyciel Domu Maklerskiego TMS Brokers Mariusz Potaczała. Dyskusję z nimi podejmą dwaj nagradzani autorzy blogów finansowych – Zbigniew Papiński i Michał Szafrański.

Uczestnicy bezpłatnej konferencji dowiedzą się między innymi od czego zacząć inwestowanie, skąd czerpać wiedzę, jaką formę inwestowania wybrać i jakich pułapek unikać. Poznają też osobiste historie inwestorów, którzy podzielą się z nimi swoimi doświadczeniami.

Przed wzięciem udziału w konferencji można przeczytać opublikowany przez TMS Brokers elementarz inwestora. W samej konferencji można uczestniczyć również za pośrednictwem transmisji online – zarówno na żywo, jak i korzystając z archiwum.