Pierwsze miejsce w tym rankingu zajął Szwed – Felix Kjellberg, znany jako PewDiePie. Na recenzowaniu gier komputerowych zarobił on 12 mln USD. Zaraz za nim z zarobkami 8,5 mln USD znalazł się duet Smosh. Zajmują się oni prowadzeniem pięciu kanałów na YouTubie na których publikują swoje skecze. Tyle samo zrobiła dwójka przyjaciół prowadząca kanał Fine Brothers.

>>> Polecamy: Od YouTube’a do wielkich pieniędzy. Czy internetowi celebryci są łakomym kąskiem reklamowym

Na trzecim miejscu znalazła się Lindsey Stirling, ze swoim niecodziennym talentem, która gra na skrzypcach i jednocześnie tańczy. Po 4,5 mln USD zarobił duet Rhett & Link oraz gamer KSI. Ci pierwsi zajmują się parodiowaniem porannych newsów telewizyjnych, natomiast KSI tak samo jak lider rankingu zajmuje się recenzowaniem gier.

Następnie w rankingu mamy Michelle Phan która na swoich filmikach doradza paniom jak powinny się malować. Jej zarobki to 3 mln USD. Zestawienie zamyka trójka youtuberów których dochody wynoszą 2,5 mln USD. Pierwszym z nich jest komediantka Lilly Singh, następnie Roman Atwood zajmujący się nagrywaniem swoich żartów oraz Rosanna Pansino, która na swoim kanale uczy innych gotować.

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać . Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń