Reklama

W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2 487 850 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B o wartości nominalnej 0,1 zł każda.

"Przed nami kluczowy etap w działalności naszej spółki i jednocześnie ukoronowanie pracy, jaką włożyliśmy w jej rozwój. Dochowując danego słowa inwestorom, realizujemy kolejny krok w rozwoju spółki - jest nim dołączenie do grona spółek notowanych na NewConnect. Uroczystość debiutu Baked Games na rynku NewConnect odbędzie się już 7 września" - powiedział prezes Przemysław Bieniek, cytowany w komunikacie.

20 maja br. spółka udostępniła na Steam prolog swojego flagowego tytułu "Prison Simulator", który do tej pory utrzymuje poziom 90% pozytywnych opinii. Projekt został bardzo dobrze odebrany w środowisku graczy, wskazano także.

"Przez ostatnie kilka miesięcy ciężko pracowaliśmy nad 'Prison Simulator' oraz kilkoma pre-produkcjami, konsekwentnie realizując nasz plan wydawniczy. Pozytywne przyjęcie naszej produkcji przez graczy, a także pojawienie się prologu gry, w zestawieniu TOP3 spośród prologów z Grupy PlayWay, jest dla nas potwierdzeniem dobrze obranej strategii selekcji gier" - dodał Bieniek.

Mechanika "Prison Simulator" obejmuje zarządzanie fikcyjnym więzieniem w stanie Nebraska w USA. Gracz wcielając się w rolę strażnika więziennego, będzie postawiony przed wieloma moralnymi wyborami. Do jego zadań będzie należeć m.in. tłumienie buntu wśród więźniów. Twórcy gry planują premierę jej pełnej wersji w tym roku, podano także.

Jednocześnie Baked Games pracuje nad kilkoma pre-produkcjami, w tym m.in. nad "Alaska Gold Fever" oraz "Security Guard". Współwydawcą obu tytułów jest notowana na głównym parkiecie GPW spółka PlayWay SA.

Baked Games to obecne na rynku od 2015 roku studio gamingowe z Czeladzi. Wchodzi w skład Grupy PlayWay.

(ISBnews)