Reklama

"Dochowując słowa danego inwestorom, realizujemy kolejny milestone, którym jest dołączenie do grona spółek notowanych na NewConnect. Uroczystość debiutu będzie zwieńczeniem zintensyfikowanych działań, które musieliśmy wykonać w ostatnich miesiącach, ale także nowym etapem działalności Road Studio. Już niedługo nowi inwestorzy będą mieli możliwość by partycypować w projektach, których rezultaty ukażą się w 2022 roku" - powiedział prezes Road Studio Maciej Nowak, cytowany w komunikacie.

Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Studio aktualnie prowadzi prace nad sześcioma tytułami, w tym nad wyczekiwanymi przez graczy "Alaskan Truck Simulator" oraz "American Motorcycle Simulator".

"Zdajemy sobie sprawę, że gracze wyczekują premiery naszego flagowego tytułu, natomiast widząc ogromne zainteresowanie grą, dopracowujemy poszczególne elementy 'Alaskana'. Liczymy, że wysoka jakość gry przełoży się na ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe, których - nie będziemy ukrywać - oczekujemy" - dodał Nowak.

Nad produktami Road Studio pracuje obecnie 40 specjalistów. W ostatnim czasie zespół powiększył się o nowych deweloperów, co jest związane z rozwojem studia i dużą liczbą realizowanych projektów.

Road Studio to spółka założona przez Movie Games oraz Macieja Nowaka, inwestora oraz menadżera z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

(ISBnews)