Reklama

Reklama

Reklama

Oto najdziwniejsze pojazdy, które zaprezentowano w czasie salonu motoryzacyjnego w Genewie [ZDJĘCIA]

6 marca 2019, 17:00
SVEN jest pojazdem elektrycznym przeznaczonym do miejskiej mobilności, w szczególności do carsharingu i flot. Jest to mały, kompaktowy samochód, który mieści się na każde miejsce parkingowe w mieście. SVEN jest zwinny i charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem zderzeniowym. Jest w pełni podłączony do Internetu.
SVEN jest pojazdem elektrycznym przeznaczonym do miejskiej mobilności, w szczególności do carsharingu i flot. Jest to mały, kompaktowy samochód, który mieści się na każde miejsce parkingowe w mieście. SVEN jest zwinny i charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem zderzeniowym. Jest w pełni podłączony do Internetu. / PAP/EPA / CYRIL ZINGARO
Podczas genewskiego salonu, producenci procentują samochody piękne, szybkie, ale też i dziwne. Oto najdziwniejsze konstrukcje, które można zobaczyć na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Powiązane

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak