Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lista 10 najbardziej wiarygodnych państw świata

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
8. Nowa Zelandia – cena CDS od 5-letnich obligacji 79 pkt. bazowych – kraj, który zajął czwarte miejsce na świecie pod względem wolności gospodarczej i piąte miejsce na świecie pod względem jakości życia mierzonej w HDI, cieszy się zaufaniem inwestorów. W porównaniu z lutym koszt ubezpieczenia obligacji nowozelandzkich zwiększył się o 9 pkt. bazowych.
8. Nowa Zelandia – cena CDS od 5-letnich obligacji 79 pkt. bazowych – kraj, który zajął czwarte miejsce na świecie pod względem wolności gospodarczej i piąte miejsce na świecie pod względem jakości życia mierzonej w HDI, cieszy się zaufaniem inwestorów. W porównaniu z lutym koszt ubezpieczenia obligacji nowozelandzkich zwiększył się o 9 pkt. bazowych. / Inne / Partyzane
Po opublikowanej wczoraj liście potencjalnych bankrutów, dziś prezentujemy 10 państw, które cieszą się najniższymi kosztami ubezpieczenia swoich obligacji. Dane pochodzą z raportu Markit Credit Research.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej