Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepiej zarabiający sportowcy świata 2014

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
2. Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo Łączne zarobki: 80 mln dol. Pensja i nagrody: 52 mln dol. Kontrakty reklamowe: 28 Numer dwa na liście, Cristiano Ronaldo, jest godnym następcą Davida Beckhama. Miał świetny rok na boisku - strzelił w sumie 69 bramek, za co po raz drugi w karierze zdobył w 2013 roku Złotą Piłkę, najbardziej prestiżowe indywidualne wyróżnienie w futbolu. W związku z tym Real Madryt podpisał z nim pięcioletni kontrakt wart 206 mln dolarów. W związku z sukcesami sportowymi Ronaldo posypały się też intratne kontrakty reklamowe. Główni sponsorzy gwiazdy reprezentacji Portugalii (w sumie jest ich 11) to Samsung, Tag Heuer, Fly Emirates, Herbalife, a zwłaszcza Nike. Ronaldo doczekał się nawet własnej marki bielizny oznaczonej jako CR7.
2. Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo Łączne zarobki: 80 mln dol. Pensja i nagrody: 52 mln dol. Kontrakty reklamowe: 28 Numer dwa na liście, Cristiano Ronaldo, jest godnym następcą Davida Beckhama. Miał świetny rok na boisku - strzelił w sumie 69 bramek, za co po raz drugi w karierze zdobył w 2013 roku Złotą Piłkę, najbardziej prestiżowe indywidualne wyróżnienie w futbolu. W związku z tym Real Madryt podpisał z nim pięcioletni kontrakt wart 206 mln dolarów. W związku z sukcesami sportowymi Ronaldo posypały się też intratne kontrakty reklamowe. Główni sponsorzy gwiazdy reprezentacji Portugalii (w sumie jest ich 11) to Samsung, Tag Heuer, Fly Emirates, Herbalife, a zwłaszcza Nike. Ronaldo doczekał się nawet własnej marki bielizny oznaczonej jako CR7. / Newspix / Ĺ Alex Cid-Fuentes ALFAQUI
Tegoroczne zestawienie najlepiej zarabiających sportowców świat magazynu "Forbes" wygrał bokser, jednak lista została zdominowana przez piłkarzy. W rankingu jest ich dwukrotnie więcej niż przed rokiem - bo aż sześciu - i to pomimo, że z zestawienia wypadł David Beckham, który zrezygnował z aktywnego uprawiania sportu. Jego miejsce szybko zajęli jednak młodsi koledzy. Zobacz, komu udało się trafić do pierwszej dziesiątki rankingu "Forbesa".
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej