Firma Sony wprowadzi niebawem na polski rynek nowe, kolorowe odtwarzacze MP3 Walkman B170. Wyróżniają się one małą wagą i znakomitą jakością dźwięku. Do polskich sklepów trafią już w marcu.

Nowe modele Walkmana z serii B170 ważą zaledwie 28 gramów. Są więc tak małe, że można je zabrać ze sobą niemal wszędzie. Co istotne, w przypadku Walkmana B170 małe wymiary idą w parze z doskonałą jakością dźwięku. Wystarczy bowiem wcisnąć przycisk bass boost, by usłyszeć w słuchawkach mocny i bogaty bas. Konstruktorzy gadżetu przygotowali dla jego użytkowników również pewną cieszącą oko niespodziankę. Mianowicie dopasowana kolorystycznie do modelu dioda LED, miga zawsze w rytm muzyki.

Mocną stroną odtwarzaczy jest również łatwość ich ładowania. Wystarczą zaledwie trzy minuty ładowania, by Walkman B170 odtwarzał muzykę przez kolejne 90 minuty. Natomiast pełen cykl ładowania odtwarzacza pozwala na słuchanie muzyki aż przez 18 godzin.

Kolejną zaletą urządzenia jest łatwość przesyłania utworów do odtwarzacza. A to dlatego, że wbudowane łącze USB umożliwia podłączenie gadżetu do każdego komputera pracującego w systemie Windows. Najmniejszych problemów nie dostarcza też kopiowanie plików. Dzięki opcji wykorzystania metody "przeciągnij i upuść", nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów, by muzyka, której chcemy posłuchać znalazła się na MP3. Na dodatek możliwe jest bezpośrednie odtwarzanie nagrań z Walkman B170 w zestawie muzycznego hi-fi lub radioodtwarzaczu samochodowym.

Reklama

Ciekawą opcją jest również wykorzystana w nim technologia ZAPPIN. Daje ona możliwość przeszukania całej kolekcji utworów, jednocześnie odsłuchując krótki, charakterystyczny fragment każdej piosenki, bez konieczności przeglądania menu czy list odtwarzania. Gadżet wyposażony został także w dyktafon i korektor dźwięku.

Z pewnością wiele osób lubiących aktywnie spędzać czas ucieszy też zaczep, dzięki któremu z łatwością przymocujemy walkmana do ubrania lub paska. A wszystko zamknięte w estetycznej, miłej dla oka puszce.

Odtwarzacz Walkman Sony B170 dostępny będzie w Polsce w wersjach z pamięcią 2 i 4 GB.