Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Roszady kadrowe w wielkich firmach w 2013 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ludwik Sobolewski został prezesem giełdy w Rumunii Sobolewski był prezesem polskiej giełdy od 2006 r. W grudniu 2012 r. został zawieszony, a miesiąc później odwołany po tzw. aferze filmowej – miał wykorzystywać stanowisko prezesa giełdy dla zdobywania funduszy na film, w którym występowała jego partnerka życiowa. W lipcu były prezes GPW został szefem jej konkurenta w Rumunii.
Ludwik Sobolewski został prezesem giełdy w Rumunii Sobolewski był prezesem polskiej giełdy od 2006 r. W grudniu 2012 r. został zawieszony, a miesiąc później odwołany po tzw. aferze filmowej – miał wykorzystywać stanowisko prezesa giełdy dla zdobywania funduszy na film, w którym występowała jego partnerka życiowa. W lipcu były prezes GPW został szefem jej konkurenta w Rumunii. / Newspix / Adam Kozak
W 2013 roku dużo się działo w świecie biznesu - kilka dużych spółek zyskało prezesów o znanych nazwiskach, ale dla niektórych czas urzędowania się skończył. Zobacz najważniejsze zmiany kadrowe w wielkich firmach w 2013 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej