Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W których sklepach warto robić zakupy? Sprawdź najnowszy ranking cen

26 marca 2015, 11:00
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Dla porównania w ubiegłym roku cena kształtowała się w przedziale 8,90–23,49 zł za kg. Mniej kosztują też jajka, mleko, cukier czy chleb.
Dla porównania w ubiegłym roku cena kształtowała się w przedziale 8,90–23,49 zł za kg. Mniej kosztują też jajka, mleko, cukier czy chleb. / DGP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • mist
    2015-03-26 18:24:13
    NIe udalo mi sie znalezc PRAWDZWIEGO masla w cenach podadnch w tym zestawieniu.
    Tak tanie sa PODROBKI masla, dziwne mieszanki.
    0
  • KaroL
    2015-03-28 07:23:50
    Pani Patrycjo, na lekcjach biologi też porównywała Pani hipopotama do myszki? Żabka i Tesco rozmiarami różnią się w miastach w Polsce w których przebywam, chyb że u Pani jest inaczej??
    0
  • StanRS
    2015-03-26 11:37:08
    Co oni porównują??? Chemię nazywaną "żywnością". Komuniści jacy oni nie byli, trzeba przyznać, nie truli tak własnego narodu taką "żywnością", jak teraz za "demokracji".
    0
  • t-student
    2015-03-26 11:45:17
    Biedronka ma najdroższe mało w kosce na w Europie?
    Droga redakcjo chyba dane są do poprawy.
    0
Reklama

Zobacz więcej