Zamieszki we Francji. W Marsylii policja aresztuje ludzi rabujących sklepy

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
2 lipca 2023, 09:23
Francja
Zamieszki we Francji/PAP/EPA
Policja w sobotę wieczorem w Marsylii aresztowała 14 osób podejrzanych o rabowanie sklepów, informują lokalne media. Opisują rajdy grup ludzi wdzierających się do sklepów na Canebiere, jednej z głównych ulic handlowych Marsylii.

Lokalne media cytują policję, która podała, że do tej pory w mieście doszło do 14 aresztowań - dzięki wcześniej przysłanym policyjnym posiłkom w oczekiwaniu na wzmożoną przemoc w nocy.

Do tej pory grupy rabusiów zostały skutecznie rozbite dzięki dużym siłom policji rozmieszczonym w mieście, mówi policja.

Spośród 14 aresztowanych siedem osób zostało złapanych na kradzieży ze sklepu w centrum handlowym. Inne osoby próbowały włamać się do remizy strażackiej, ale zostały zatrzymane przez policję, donoszą media.

wr/ mms/

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj