Dom Development wprowadził do oferty 89 mieszkań w I etapie Osiedla FormaWarszawa, 08.02.2017 (ISBnews) - Dom Development rozpoczął sprzedaż 89 mieszkań w I etapie Osiedla Forma, położonego przy ul. Motorowej w Warszawie, poinformowała spółka. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kw. 2018, podano także.

"Szeroka oferta Dom Development powiększyła się o kolejną ciekawą inwestycję. Osiedle Forma stanowić będzie kontynuację nowej zabudowy Pragi Południe rozpoczętej przez Dom Development na Osiedlu Saska, cieszącym się ogromną popularnością. Forma to nowy projekt z segmentu popularnego, będący odpowiedzią na potrzeby rynkowe klientów, poszukujących nowoczesnego designu i funkcjonalności" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

W pierwszym etapie w dwóch budynkach zaplanowano 89 mieszkań o metrażach od 38 m2 do 97 m2. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy, balkony lub przynależne do mieszkań na parterze ogródki, w cenie mieszkania, podano również.

"Docelowo na osiedlu zaplanowano 281 lokali w 7 budynkach od niewielkich 4-piętrowych po 17-piętrową dominantę, która powstanie w kolejnym etapie na rogu ul. Motorowej i Ostrobramskiej" - czytamy w komunikacie.

Ceny za m2 kształtują się od 7 290 do 9 290 zł, podano również.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2016 r. spółka sprzedała 2 735 lokali wobec 2 383 rok wcześniej.

(ISBnews)