Nir Netzer został prezesem Ronson EuropeWarszawa, 21.11.2017 (ISBnews) - Walne zgromadzenie akcjonariuszy Ronson Europe zatwierdziło proponowane zmiany w zarządzie, w efekcie czego nowym prezesem jest Nir Netzer, podała spółka.

"Nir Netzer zastąpił na stanowisku prezesa Tomasza Łapińskiego, który już we wrześniu zapowiedział rezygnację z pełnionej funkcji. Pozostał jednak na stanowisku do czasu walnego zgromadzenia, co zapewniło płynne przekazanie obowiązków jego następcy" - czytamy w komunikacie.

"Staję na czele firmy znajdującej się w bardzo dobrej sytuacji finansowej, z doskonałym, doświadczonym zespołem oraz dużym kapitałem zaufania ze strony kontrahentów i inwestorów. Obejmując funkcję prezesa przejmuję tym samym olbrzymią odpowiedzialność. Wspólnie z pracownikami i pozostałymi członkami zarządu dołożymy wszelkich starań, by spełnić pokładane w nas oczekiwania. Jestem przekonany, że Ronson ma wszelkie atuty, by umacniać się na pozycji jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Chciałbym zapewnić, że w naszych działaniach będziemy kierować się interesem wszystkich akcjonariuszy" – powiedział Netzer, cytowany w komunikacie.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.

(ISBnews)