Noworoczna Królowa – Loteria Powerball USA

Kto może sprawić, aby nadchodzący Nowy Rok opływał w luksusy? Największa na świecie loteria Powerball USA, która w chwili obecnej oferuje nie bagatela 384 mln $, a której losowanie odbędzie się w sobotę 30 grudnia! Tak, nie przecieraj oczów ze zdumienia, ponieważ jeśli zdecydujesz się zawalczyć o największy prezent nadchodzącego roku będziesz miał szanse na zgarnięcie największej kumulacji na świecie! Zdobądź oficjalne kupony Powerball USA online już teraz!

Chociaż czasy, kiedy to jedyne przyzwoite prezenty dostać było można od cioci z Ameryki dawno minęły, to Stany Zjednoczone wciąż mają do zaoferowania kąski, na które połasi się nie jedna osoba. W chwili obecnej największe amerykańskie loterie oferują kumulacje, których wygrana byłaby niewątpliwie najlepszym prezentem noworocznym, jaki można sobie wymarzyć!

Prezenty prosto z Ameryki

Już w ten piątek, 29 grudnia 2017 r., odbędzie się losowanie Mega Millions USA, w którym do wygrania będzie…306 milionów dolarów! W chwili obecnej jest to jedna z największych kumulacji na świecie, o którą zagrać można na platformie do gier lotto online theLotter. Jedyne, co należy zrobić, to poprawnie wytypować 5 z 70 liczb oraz jeden numer dodatkowy z przedziału 1-25. To takie proste! Aby zdobyć kupon na te losowanie nie trzeba wychodzić z domu ani stać w kolejnej kolejce – wystarczy zalogować się na swoim koncie online i w szybki i bezpieczny sposób zakupić oficjalne kupony Mega Millions przez internet.

Emerytka z Panamy wygrywa 30 mln $ w Floryda Lotto

W czerwcu tego roku Aura z Panamy przeglądała gazetę i natknęła się na artykuł o nastolatce Jane Park, której udało się wygrać w EuroMillions. Chociaż Aura jest już w wieku emerytalnym, to wciąż musi pracować, aby zapewnić byt sobie oraz swoim dzieciom. Historia Jane ze Szkocji nastroiła kobietę pozytywnie do tego stopnia, że postanowiła ona sprawdzić, jak może zagrać w zagraniczne loterie. Aura postanowiła założyć konto na theLotter, który jest międzynarodowym pośrednikiem w zakupie kuponów lotto.

Przedstawiciele theLotter znajdują się na całym świecie i zakupują w imieniu graczy oryginalne kupony na ponad 50 międzynarodowych loterii w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz innych miejscach na świecie. Rok 2018 może być Twoim najlepszym rokiem, tak więc nie zwlekaj i zdobądź kupony na amerykańską loterię online zanim będzie za późno!