Dom Development chce realizować część inwestycji 'siłami własnymi'Warszawa, 22.03.2018 (ISBnews) - Dom Development zdecydował, że część swoich inwestycji mieszkaniowych realizować będzie siłami własnymi, przy wsparciu spółki zależnej Euro Styl, podała spółka. Ma to pozwolić na utrzymanie dotychczasowej efektywności działalności.

"Zarząd Dom Development informuje o podjęciu [...] uchwały numer 05/03/18 w sprawie zmiany sposobu realizacji inwestycji. Zgodnie z ww. uchwałą, zarząd spółki, biorąc pod uwagę niestabilną sytuację na rynku materiałów budowlanych i realizacji inwestycji, postanawia część swoich inwestycji mieszkaniowych realizować siłami własnymi, opierając się w tym zakresie na doświadczeniach swojej spółki zależnej Euro Styl S.A. z siedzibą w Gdańsku, zaś pozostałą część, tak jak dotychczas, w systemie generalnego wykonawstwa" - czytamy w komunikacie.Zdaniem zarządu taka zmiana sposobu realizacji inwestycji pozwoli na utrzymanie dotychczasowej efektywności działalności spółki, podkreślono także.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

(ISBnews)