Piotr Narloch prezesem InterRisk TU

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
3 grudnia 2013, 17:00
Piotr Narloch, prezes InterRisk TU
Piotr Narloch, prezes InterRisk TU /Media
Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Piotra Narlocha na prezesa InterRisk TU.

Narloch ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Karierę rozpoczął w 1992 r. w STU Hestia Insurance jako specjalista od ubezpieczeń finansowych. W latach 1999–2001 związany był z Generali Polska, gdzie uczestniczył w tworzeniu oferty produktowej oraz budowaniu struktur i systemów sprzedaży.

W latach 2001–2002 pełnił funkcję członka zarządu TU Inter Polska i TUnŻ Inter Życie, gdzie odpowiadał za pion sprzedaży, marketing oraz rozwój produktów. We wrześniu 2002 r. powołany został na prezesa Concordia Polska TUW, Concordia Capital oraz Concordia Innowacje, spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Concordia w Polsce.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj