"Obejmujący stanowisko wiceprezesa zarządu Ryszard Warzocha z Grupą Kapitałową OT Logistics (GK OTL) związany jest od 2014 roku. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu przejętej przez GK OTL na początku ub.r. spółki C.Hartwig Gdynia S.A. Do jego kluczowych zadań należy restrukturyzacja spółki, jej rozwój oraz integracja operacyjna z GK OTL" - czytamy w komunikacie.

Spółka przypomina, że w wyniku decyzji RN z końcówki czerwca br., z dniem 1 września do składu zarządu dołączy Piotr Ambrozowicz. Zostaną mu powierzone przede wszystkim zadania w zakresie dalszych przejęć.

Pod koniec czerwca spółka podała, że Zbigniew Nowik, pełniący do tego czasu funkcję przewodniczącego rady nadzorczej OT Logistics, został powołany na stanowisko prezesa zarządu, podała spółka. Zastąpił Piotra Pawłowskiego, który objął funkcję wiceprezesa zarządu.

Grupa OT Logistics świadczy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w Polsce i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Ma dominującą pozycję w transporcie wodnym śródlądowym w Polsce (ponad 80% rynku) i na terenie środkowo-wschodnich Niemiec (ponad 40% rynku). Spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW w lipcu 2013 r. W 2014 r. do grupy dołączyły C.Hartwig Gdynia i jej spółki zależne oraz Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia.