11bit Studios wyda grę 'Beat Cop' tworzoną przez studio Pixel Crow



Warszawa, 21.04.2016 (ISBnews) - 11 bit Studios, w ramach inicjatywy 11 bit publishing (d. 11 bit launchpad), będzie wydawcą gry "Beat Cop", tworzonej przez studio Pixel Crow, poinformowała spółka. Umowa z producentem zapewnia spółce tantiemy od każdego sprzedanego egzemplarza, poinformowano także.

"21 kwietnia 2016 r. miała miejsce globalna, oficjalna zapowiedź wydania gry 'Beat Cop'. Premiera gry, która klimatem osadzona jest w serialach policyjnych z lat 80-tych, planowana jest w IV kwartale br. Gra 'Beat Cop' jest tworzona przez studio Pixel Crow, za którym stoją Maciej Miąsik i Adam Kozłowski posiadający wieloletnie doświadczenie w branży gier komputerowych" - czytamy w komunikacie.

W dniu premiery "Beat Cop" będzie dostępny na komputery PC, Mac i Linux. Tytuł dystrybuowany będzie na najważniejszych światowych platformach growych, w tym Steam oraz Games Republic (jej właścicielem jest 11 bit studios), podano także.

"Cena detaliczna gry została wyznaczona na 14,99 USD. Sprzedaż pre-orderów ruszyła z dniem 21 kwietnia i jest prowadzona przez Games Republic" - czytamy w komunikacie.

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

(ISBnews)