Klub piłkarski zadebiutuje na NewConnect

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
2 grudnia 2008, 19:27
Klub piłkarski Ruch Chorzów zadebiutuje na rynku NewConnect w czwartek, 4 grudnia - poinformował Dariusz Marszałek z biura prasowego GPW. Ruch będzie pierwszym klubem sportowym na warszawskiej giełdzie.

"Debiut Ruchu Chorzów na NewConnect zaplanowany jest na czwartek, 4 grudnia" - powiedział  Marszałek.

Chorzowski Ruch będzie pierwszym klubem sportowym, który pojawi się na warszawskiej giełdzie.

W ofercie przeprowadzonej w trybie private placement klub pozyskał 1,8 mln zł. Z wcześniejszych informacji wynika, że środki z emisji akcji wykorzysta na wzmacnianie marki i pozyskiwanie piłkarskich gwiazd do zespołu.


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj