Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

10 najbogatszych osób w branży IT

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
10. Michael Dell z majątkiem szacowanym na 13,3 mld dol. W branży Michael Dell jest uważany za geniusza biznesu. Mówi się, że jeśli nie można już sprzedać kolejnym firmom jeszcze jednego komputera PC, to należy tam wysłać Michaela Della – on sprzeda ich 100.
10. Michael Dell z majątkiem szacowanym na 13,3 mld dol. W branży Michael Dell jest uważany za geniusza biznesu. Mówi się, że jeśli nie można już sprzedać kolejnym firmom jeszcze jednego komputera PC, to należy tam wysłać Michaela Della – on sprzeda ich 100. / Bloomberg / Tony Avelar
W branży IT do naprawdę dużych pieniędzy można dojść nawet w kilka lat, nic dziwnego więc, że osiągnięcia przedsiębiorców z Doliny Krzemowej czy niesamowite sukcesy niektórych startupów działają na naszą wyobraźnię. Serwis Bloomberg sporządził listę gwiazd technologicznego biznesu, których majątek liczony jest w miliardach dolarów. Oto sławna dziesiątka.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej