"Paweł Witkiewicz obowiązki prezesa zarządu będzie pełnił do końca 2016 r. Jego zamierzeniem jest kontynuacja relacji i współpracy ze spółką, dlatego będzie ubiegał się o zostanie członkiem rady nadzorczej Cube.ITG" - czytamy w komunikacie.

Paweł Witkiewicz z branżą IT jest związany od 1998 r. Stanowisko prezesa zarządu spółki piastuje od 12 czerwca 2015 r., podano także.

"W minionym roku spółka przejęła firmę Data Techno Park, co rodzi szansę na wejście Cube.ITG do grona europejskich wiodących podmiotów świadczących usługi w technologii ICT (transmisja danych, Cloud Computing, usługi w modelach Saas, Paas, Iaas, FaaS) i data center. DTP oprócz oferty szeregu specjalistycznych usług doradczych, dysponuje największym w Europie Środkowej (5 tys. m2) centrum przetwarzania danych o poziomie niezawodności TIER3, ulokowanym we Wrocławiu" - przypomniano w komunikacie.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Usługi Grupy koncentrują się na sektorach: finansowym, publicznym i ochrony zdrowia. Oprócz realizacji długoterminowych kontraktów, wdrażane są również nowe usługi dla branży medycznej. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

(ISBnews)