Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad 130 ze 151 lokali oferowanych w ramach tego etapu, podano także.


"Z pełną satysfakcją kończymy budowę osiedla Kamienica Jeżyce, które spotkało się z dużym uznaniem ze strony mieszkańców Poznania. Jeszcze przed rozpoczęciem odbiorów sprzedaliśmy prawie wszystkie mieszkania, co miało miejsce również w przypadku pierwszego etapu osiedla ukończonego w sierpniu. To najlepszy dowód potwierdzający wysoką jakość i popularność tego projektu" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Do kupienia są jeszcze rodzinne mieszkania 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 61 do 108 m2. Ich cena zaczyna się od 5 910 zł za m2, podano także.

"Kamienica Jeżyce położona jest w samym sercu Poznania w sąsiedztwie historycznego Rynku Jeżyckiego.W ramach dwóch etapów powstało 295 lokali" - czytamy w komunikacie.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedała 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)