"Podpisanie umów najmu z grupą LPP dotyczących czterech marek odzieżowych stanowi potwierdzenie długofalowej i owocnej współpracy pomiędzy naszymi firmami. Sklepy te są bowiem obecne we wszystkich naszych pozostałych centrach handlowych w Polsce, tj. w Tarasach Zamkowych w Lublinie, w VIVO! Piła oraz VIVO! Stalowa Wola. Z opinii jakie do nas docierały ze strony mieszkańców Krosna wiemy, że bardzo liczyli oni właśnie na obecność m.in. tych marek w VIVO!, dlatego jest nam tym bardziej miło, że mogliśmy spełnić ich oczekiwania" - powiedziała country manager operations Magdalena Kowalewska, cytowana w komunikacie.

Największą powierzchnię - ponad 1 700 m2 - zajmie wiodący "brand" polskiego koncernu odzieżowego - Reserved, natomiast Cropp i House otworzą w VIVO! swoje sklepy na powierzchniach odpowiednio ponad 450 m2 oraz 420 m2. Z kolei Sinay będzie dostępna na powierzchni 350 m2, podano także.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od maja 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

LPP zarządza 6 markami modowymi - Reserved, Cropp, House, Mohito, SiNSAY i Tallinder (sklepy tej marki będą funkcjonowały do końca lutego 2017 r.). Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku. Skonsolidowane przychody LPP ze sprzedaży sięgnęły 6,02 mld zł w 2016 r.

(ISBnews)