Unibep ma umowę na zespół budynków w Warszawie za 127,5 mln zł nettoWarszawa, 08.04.2016 (ISBnews) - Unibep zawarł ze spółką z grupy Dantex umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa zespołu budynków mieszkalno-usługowych pod nazwą "Rondo Wiatraczna" przy ul. Grochowskiej w Warszawie za 127,5 mln zł netto, podała spółka.

"Przedmiotem umowy jest budowa zespołu budynków mieszkalno-usługowych pod nazwą 'Rondo Wiatraczna' z galerią, lokalami usługowymi, lokalami biurowymi, lokalami mieszkaniowymi, garażem podziemnym na kondygnacji -1, garażem nadziemnym zlokalizowanym na kondygnacji +2 i +3 i infrastrukturą techniczną" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji przedmiotu umowy przypada na okres - II kwartał 2016 r. – I kwartał 2018 r., podano również.

Zamawiającym jest Dantex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rondo Wiatraczna sp. k. z siedzibą w Warszawie, spółka należąca do grupy kapitałowej spółki Dantex S.A. z siedzibą w Warszawie.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)