Będzie to pierwsza gra zewnętrzną wydaną przez Vivid Games. Soft-launch tytułu planowany jest w III kw. 2016 r., podała spółka. Gra trafi na platformy Apple iOS, Android oraz Facebook.

"Tytuły do programu wydawniczego wybieramy bardzo uważnie. Muszą nie tylko wykazywać się wysokim potencjałem sprzedażowym, ale także pasować do naszego portfolio. EVERYDAYiPLAY to jeden z niewielu doświadczonych polskich producentów specjalizujący się w produkcjach typu Free-2-Play, który może pochwalić się sukcesami" - skomentował prezes Vivid Games Remigiusz Kościelny, cytowany w komunikacie.

"Nox Raiders" to gra przeznaczona dla graczy typu mid-core w modelu biznesowym free-to-play. Tytuł w innowacyjny sposób łączy sprawdzone, dobrze monetyzujące się gatunki gier takie jak RPG, auto-battler oraz match-3. Gra planowana jest do wydania na trzy platformy: iOS, Android i Facebook. Ta ostatnia, w przypadku tytułów wydawanych przez Vivid Games, pojawi się po raz pierwszy, podano także w materiale.

"Soft-launch 'Nox-Raiders' planowany jest w trzecim kwartale 2016 r." - czytamy dalej.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". W czerwcu 2012 r. Vivid Games zadebiutował na rynku NewConnect.

(ISBnews)