Erbud ma umowę na budowę hotelu w Warszawie za 36,11 mln złWarszawa, 03.08.2016 (ISBnews) - Erbud zawarł umowę na realizację budynku hotelowego wraz z garażem i zagospodarowaniem terenu w Warszawie przy ul. Suwak za 36,11 mln zł, podała spółka.

Inwestorem jest Mokotów Business & Airport Hotel.

"Przedmiot kontraktu - budowa budynku hotelowego wraz z garażem i zagospodarowaniem terenu [...] Terminy realizacji - rozpoczęcie prac nie później niż w terminie 7 dni od przekazania przez inwestora terenu budowy, co nastąpi nie później niż do końca 30 sierpnia 2016 r. Uzyskanie przez wykonawcę ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu nastąpi najpóźniej w ciągu 21 miesięcy od dnia przekazania wykonawcy kompletnych rysunków dotyczących wykonania płyty dennej" - czytamy w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1 763,28 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)